piątek, 18 stycznia 2013

Informacja

Wiem, że dawno nie pisałam nowej części mojego fanfiction, za co bardzo was przepraszam. Powinnam to w jakiś sposób wyjaśnić, więc teraz mam na to chwilę. 
Na wstępie muszę powiedzieć, że moją długą nieobecność spowodował głównie brak czasu. Każdego dnia mam jakieś zajęcia, tak że do domu wracam zwykle po osiemnastej. Wtedy nie mam już siły na napisanie czegoś konstruktywnego, czegoś co zadowoli zarówno mnie, jak i Was. 
Druga przyczyna "ciszy" to fakt, że niedawno założyłam z przyjaciółką bloga, z opowieścią obyczajowo - komediową (nie wiem nawet, czy coś takiego istnieje). Na razie wstawiłyśmy tam tylko trzy rozdziały, lecz mamy spory zapas, który z każdą chwilą się powiększa. Tak, tak, gdy już wyściubiłam odrobinę czasu na pisanie, to poświęcałam go na "Finecję"
Nie miałam zamiaru zaniedbywać bloga, ale niestety jakoś tak wyszło. Oprócz szkoły normalnej, mam na głowie jeszcze szkołę instrumentalną, więc możecie być pewni, że nie opuściłam bloga przez lenistwo. 
A sam blog został wyświetlany już ponad tysiąc razy! Dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili - komentatorom, obserwatorom, oraz anonimowym gościom. Wznoszę za Was wirtualny toast :)
I jeszcze jedno - póki co nie zawieszam bloga. Rozdział 6 jest właśnie w fazie tworzenia, więc niedługo powinnam coś dodać. Jeśli znów się spóźnię - bądźcie wyrozumiali, proszę.
Pozdrawiam serdecznie!
Satu

8 komentarzy:

 1. Chciałaś Satu powiedzieć, że 7 rozdział. ;) Rozumiem, sama mam kupę zajęć. Wychodzisz ciemno, wracasz ciemno. Straszne :<. Weny ;) Czekam na siódmy rozdział.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, przepraszam za pomyłkę :( wróciłam z zajęć, pewnie nie kontaktowałam za dobrze xD
   Nie no, ja lubię zimę, lecz to o czym wspomniałaś jest naprawdę okropne!
   No, postaram się dodać w środę, więc mam nadzieję że się wyrobie!

   Usuń
 2. Znam ten problem, brak czasu :( Mam nadzieję, że jednak coś opublikujesz. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. O jej, wiem, co znosisz, bo mam to samo. No cóż - pozostaje życzyć Ci odrobiny odpoczynku (ferie niedługo!), no i wytrwałości - żebyś nas zupełnie nie porzuciła i zostawiła z tym, co do tej pory!
  Pozdrawiam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zostałaś nominowana do Liebster Awards

  http://piesni-kosoglosa.blogspot.com/2013/02/liebster-award.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 5. Nominuję Cię do Liebster Awards :>
  http://first-hunger-games.blogspot.com/2013/02/liebster-award.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tak jak Lily nominuję cię do Libster Awards (glodowe-igrzyska-alice.blogspot.com)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nominuję Cię do Versatile Blog Award ^^ Szczegóły tutaj:http://to-tylko-igrzyska.blogspot.com/p/nagrody.html
  Pozdrawiam, mockingjayonfire ;)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy